Par mums

Latvijā pirmā biznesa ziņu jaunumu vēstule
Biznesa ziņas un fakti
Reizi nedēļā tavā e-pastā
Bez maksas

Ietekmīgākie biznesa līderi Latvijā ik piektdienu savā e-pasta kastē saņem tikai viņiem atlasītu informāciju un ziņas Finday.lv biznesa ziņu jaunumu vēstulē. Tā palīdz pieņemt pamatotus un datos balstītus biznesa lēmumus. 

Kas ir Finday.lv?

🧩 Vadītājiem un līderiem: Finday.lv ir iknedēļas biznesa ziņu jaunumu e-pasta vēstule, kuras saturs ir īpaši atlasīts uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem, kā arī augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem.

📈 Datos balstīti lēmumi: Finday.lv komanda ik nedēļu lasa un seko līdzi gan vietējiem, gan globāliem medijiem, atlasot svarīgākos jaunumus, kas palīdz biznesa līderiem pieņemt gudrus un datos balstītus lēmumus.

🔎 Mēs lasām ziņas, Tu - tikai svarīgāko: tikai viena e-pasta vēstule e-pasta kastē ik piektdienu, un uzņēmuma vadītājs ir informēts par svarīgāko biznesā.

🔝 Iespēja pievienoties ekskluzīvam biznesa līderu klubam: Finday.lv jau šobrīd lasa dažāda līmeņa uzņēmumu vadītāji un to īpašnieki. Viņi novērtē iespēju būt zinošākiem par konkurentiem.

💌 Piesakies jau šodien: piesakoties, mēs uzreiz nosūtām jaunāko vēstuli un turpmāk katru piektdienu biznesa līderiem īpaši atlasītu saturu.

STATISKTIKA

Finday skaitļi

5000

lasītāji

251,981

apmeklējumi mēnesī

78

atsaukmsmes
Komanda

Ieva Treija
Mārketings, ilgtspēja

Anda Asere
Jaunuzņēmumi, ziņas

Māris Daģis
IT

Pieteikties bezmaksas vēstulei par svarīgākajiem notikumiem biznesā: